Tekin, Adana’nın İlk Kadın İlçe Belediye Başkanı Olarak Seçildi

Tekin, Adana’nın İlk Kadın İlçe Belediye Başkanı Olarak Seçildi

Adana’nın Seyhan İlçesi’nde Oya Tekin, Adana’nın İlk Kadın İlçe Belediye Başkanı Olarak Seçildi: “Hep Birlikte Kazandık” 24 aday ile yarışıp en yakın rakibini 9 puan farkla geçen ve CHP’nin aldığı yüzde 41.44 oyla başkan seçilen Oya Tekin’in mesajı şöyle: “Ülkemizin her köşesinde halkın uyanışını gördüğümüz 31 Mart seçimi, inanıyorum ki tüm yurttaşlarımız için yeni bir umut ışığı oldu. Seyhanımızda da bu sabaha doğan umut ışığı, hep birlikte el ele verince hiç sönmeyecek. Seyhan'ın geleceğini hep birlikte şekillendireceğiz.

ABONE OL
Nisan 1, 2024 18:52
Tekin, Adana’nın İlk Kadın İlçe Belediye Başkanı Olarak Seçildi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Adana’nın Seyhan İlçesi’nin Yeni Belediye Başkanı Oya Tekin: “Hep Birlikte Kazandık”

Adana’nın Seyhan İlçesi’nde yapılan yerel seçimlerde, Adana’nın ilk kadın ilçe belediye başkanı olarak seçilen Oya Tekin, zaferini kutlayan bir teşekkür mesajı yayınladı. Seyhan Belediye Başkanlığı’na seçilmesinin ardından Tekin, destekçilerine ve halka hitap ederek birlik ve dayanışma vurgusu yaptı.

24 aday arasından sıyrılarak en yakın rakibini 9 puan farkla geride bırakan ve Cumhuriyet Halk Partisi’nin aldığı %41.44’lük oy oranıyla başkan seçilen Oya Tekin’in seçim zaferi, ilçede büyük yankı uyandırdı.

Tekin’in teşekkür mesajında, “Hep birlikte kazanacağız demiştim. İşte hep birlikte kazandık. Koşullar ne olursa olsun, her vaadimin, her sözümün arkasında olacağım” dediği belirtildi.

Tekin’in mesajında ayrıca, “Ülkemizin her köşesinde halkın uyanışını gördüğümüz 31 Mart seçimi, inanıyorum ki tüm yurttaşlarımız için yeni bir umut ışığı oldu. Seyhanımızda da bu sabaha doğan umut ışığı, hep birlikte el ele verince hiç sönmeyecek. Seyhan’ın geleceğini hep birlikte şekillendireceğiz” ifadelerine yer verdiği aktarıldı.

Adana’nın Seyhan İlçesi’nde Oya Tekin, Adana’nın İlk Kadın İlçe Belediye Başkanı Olarak Seçildi: “Hep Birlikte Kazandık”

Yeni belediye başkanı olarak kendisini büyük bir onur ve sorumlulukla dolu hissettiğini belirten Tekin, seçim kampanyası boyunca Seyhan halkının samimiyeti, ilgisi ve katılımının kendisini güçlendirdiğini söyledi. Hizmet etme azmiyle dolu, adil ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla çalışacaklarını vurgulayan Tekin, herkesin sesine kulak vereceklerini ve ihtiyaçlara cevap vereceklerini belirtti.

Son olarak, seçim sürecinde emeği geçen herkese ve desteklerini esirgemeyen tüm seçmenlere teşekkürlerini sunan Tekin, Seyhan’ı daha yaşanabilir, daha güzel bir kent haline getirmenin rüyasının artık gerçek olması gerektiğini dile getirdi.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.