Oya Tekin : Sosyal ve Çevreci Projeler Yolda

Oya Tekin : Sosyal ve Çevreci Projeler Yolda

Oya Tekin, Seyhan'ı Yeniden Şekillendirmeye Hazırlanıyor: Sosyal ve Çevreci Projeler Yolda Tekin'in öncelikleri arasında yer alan kent meydanları, festival alanları ve çevreci enerji kullanımıyla ilgili somut projeler, Seyhan'ı çekim merkezi haline getirmeyi ve yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyor. Ayrıca, gençlere yönelik özel projelerle iş dünyasına girişlerini kolaylaştırırken, çocuklara ve yaşlılara yönelik hizmetleri de ihmal etmeyecek.

ABONE OL
Mart 17, 2024 19:14
Oya Tekin : Sosyal ve Çevreci Projeler Yolda
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Oya Tekin, Seyhan’ı Yeniden Şekillendirmeye Hazırlanıyor: Sosyal ve Çevreci Projeler Yolda

CHP’nin Seyhan Belediye Başkan adayı Oya Tekin, ilçenin geleceğine dair iddialı planlarını açıkladı. Tekin, Seyhan’ı sadece modernleştirmekle kalmayıp, sosyal ve çevreci projelerle de dönüştürmeyi hedefliyor.

Seyhan’ın tarihini ve modern yaşamın gerekliliklerini birleştirme kararlılığını vurgulayan Tekin, halkla birlikte alınacak kararlarla ilçenin dokusunu koruyarak geliştirmeyi amaçlıyor. Başkan adayı, sadece yerel gelirlerle değil, uluslararası kaynaklardan sağlanacak finansmanlarla da değişimin hızlı bir şekilde gerçekleşeceğine inanıyor.

Tekin’in öncelikleri arasında yer alan kent meydanları, festival alanları ve çevreci enerji kullanımıyla ilgili somut projeler, Seyhan’ı çekim merkezi haline getirmeyi ve yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyor. Ayrıca, gençlere yönelik özel projelerle iş dünyasına girişlerini kolaylaştırırken, çocuklara ve yaşlılara yönelik hizmetleri de ihmal etmeyecek.

Tekin’in vizyonunda, Seyhan sadece bir kent değil, herkesin kendini evinde hissedebileceği bir yaşam alanı olacak. Yeşil alanlar, ekolojik spor alanları ve toplumun tüm kesimlerini kucaklayan sosyal projelerle, Seyhan’ın geleceği daha da parlak görünüyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.