Devlet Bahçeli bükülmez bilek, yenilmez yürektir!

Devlet Bahçeli bükülmez bilek, yenilmez yürektir!

GÖZÜNÜN İÇİNE BAKMAYA DEVAM EDECEĞİZ” MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, devamla şunları söyledi: “Adana’da Hareketimizi kuran Başbuğumuz merhum Alparslan Türkeş’ten aldığı bayrağı yere düşürmemiş,  varlığını ülkemize ve milletimize adamış, binlerce şehidi ve gazisi olan kutlu bir davanın, ‘Önce ülkem ve milletim’ diyen Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin daima emrinde olduk; bundan sonra da emrinde olmaya, gözünün içine bakmaya devam edeceğiz.”

ABONE OL
Mart 12, 2024 21:46
Devlet Bahçeli bükülmez bilek, yenilmez yürektir!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Bahçeli’ye ilk destek mesajı Adana’dan!..

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “14. Büyük Kurultayımızda da Adana tek ses, tek yürek olarak Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin yanındadır, yanında olmaya devam edecektir.” mesajı verdi.

“Türk Dünyasının Bilge Lideri Devlet Bahçeli Türk Milleti’nin kutup yıldızıdır. Devlet Bahçeli bükülmez bilek, yenilmez yürektir. İhanet ve husumet kuşatmasının korkulu rüyası Devlet Bahçeli sessizlerin sesi, mağdurların ve mazlum coğrafyamızın nefesidir.”

Bahçeli’ye ilk destek mesajı Adana’dan!.. “Devlet Bahçeli bükülmez bilek, yenilmez yürektir!”

“Devlet Bahçeli Türk Milleti’nin kutup yıldızıdır!”

UDİMED/ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “14. Büyük Kurultayımızda da Adana tek ses, tek yürek olarak Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin yanındadır, yanında olmaya devam edecektir.” mesajı verdi.

İLK DESTEK MESAJI ADANA’DAN

Yerel seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi aynı zamanda 14. Büyük Kurultay’a hazırlanırken, Lider Devlet Bahçeli’ye ilk destek mesajı MHP’nin doğup büyüdüğü ve Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin memleketi Adana’dan geldi. MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Devlet Bahçeli’nin sonuna kadar yanında olduklarını bildirdi.

KURULTAY 17 MART’TA

Başkan Yusuf Kanlı, açıklamasında “Bilindiği üzere Milliyetçi Hareket Partisi 17. Mart 2024 tarihinde pazar günü Ankara Spor Salonu’nda 14. Büyük Kurultayını gerçekleştirecektir. ‘Ülke İçin Var Olduk, Bir Ülküye Yar Olduk. Ülkeye Sevda, Ülküye Yemin’ sloganlarının kullanılacağı kurultayımız toy havasında icra edilecektir. Bizler de Adana’dan tüm teşkilatlarımızla, milletvekillerimizle, MYK Üyelerimiz ve delegelerimizle toyumuza katılacağız.” ifadesini kullandı.

“BAHÇELİ; MAĞDURLARIN, MAZLUMLARIN NEFESİDİR”

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin ülkücü iradeyle kurultayda tekrar görev üstleneceğini ifade eden Kanlı, “Türk Dünyasının Bilge Lideri Devlet Bahçeli Türk Milleti’nin kutup yıldızıdır. Devlet Bahçeli bükülmez bilek, yenilmez yürektir. İhanet ve husumet kuşatmasının korkulu rüyası Devlet Bahçeli sessizlerin sesi, mağdurların ve mazlum coğrafyamızın nefesidir.” dedi.

“GÖZÜNÜN İÇİNE BAKMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, devamla şunları söyledi: “Adana’da Hareketimizi kuran Başbuğumuz merhum Alparslan Türkeş’ten aldığı bayrağı yere düşürmemiş,  varlığını ülkemize ve milletimize adamış, binlerce şehidi ve gazisi olan kutlu bir davanın, ‘Önce ülkem ve milletim’ diyen Lideri Sayın Devlet Bahçeli’nin daima emrinde olduk; bundan sonra da emrinde olmaya, gözünün içine bakmaya devam edeceğiz.”

“ADANA TEK SES, TEK YÜREK”

“Ömrünü Türkiye ve Türk Milleti’ne vakfetmiş kıymetli büyüğümüzün, saygıdeğer hemşehrimizin ülkemizin istikrarı, huzuru, milletimizin birliği ve kardeşliği için verdiği mücadelede asla yalnız bırakmadık, bırakmayacağız. 14. Büyük Kurultayımızda da Adana tek ses, tek yürek olarak Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin yanındadır, yanında olmaya devam edecektir. Kurultayımızın hayırlara vesile olmasını diliyor, bu vesileyle, merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i, aziz şehitlerimizi rahmetle, minnetle anıyorum; ruhları şad olsun.”

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.